• İzmir 28°
 • İstanbul 28°
 • Paris 18°
 • Londra 17°
 • Ankara 27°
 • New York 24°
Turizm Sayfaları
UZAKDOĞU TURU - Escan Turizm
UZAKDOĞU TURU
UZAKDOĞU TURU
UZAKDOĞU TURU
UZAKDOĞU TURU - Escan Turizm "Emirates Hava Yolları Tarifeli Seferi ile EKSTRA TUR YOK !!!" 01 Mart 2018 Perşembe - 09 Mart 2018 Cuma tarihleri arasında
1799 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

UZAKDOĞU

SİNGAPUR (2) & PHUKET (3) & BANGKOK (2)

Emirates Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

EKSTRA TUR YOK !!!

01-09 Mart 2018 Hareket 8 Gece

 

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı, Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği, Phuket Fantasia, Phi Phi Adası, James Bond, Fil Safari,  Universal Stüdyoları

Tur Programı

 1. Gün:

01.03.2018-İZMİR-İSTANBUL – DUBAI – SINGAPUR

Öğlen Saat 13:40 ta Adnan Menderes Havalimanında buluşma 14:40 Pegasus’un tarifeli uçağı Atatürk havalimanına hareket. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates Havayolları kontuarı önünde saat 16.00‘da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Emirates Havayolları EK 122 sefer sayılı uçuş ile saat 19.05’te Dubaiye hareket. 01:15’te Dubaiye varisimizin ardindan EK 354 sefer sayili ucus ile saat 03:15’te Singapur’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

 

 1. Gün:

02.03.2018-SINGAPUR

Yerel saat ile 14:40’ta Singapur’a varıyoruz. Singapur şehir turu Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion Anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman alıyoruz Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile otelimize hareket ediyoruz. Tur sonrası otelimize gidiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün:

03.03.2018-SINGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından, Rehberimizin düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılıyoruz. Turumuzda sinema ekranindan içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood studyolarinda buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’in da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize gidiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün:

04.03.2018-SINGAPUR – PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyor ve Singapur havalimanına gidiyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, yerel havayolları ile Phukete uçuyoruz. Phuket’e varisimiza istinaden ozel otobusumuz ile otel’e gidiyor ve oda anahtarlarinin dagitilmasi ve serbest zaman. Rehberin belirlediği saatte düzenlenen Fil Safarisi turuna katılıyoruz. Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası otelimize geri dönüyoruz ve serbest zaman.

 

 1. Gün:

05.03.2018 -PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından düzenlenecek tam günlük Phi Phi Adası turuna katılıyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüyoruz. Akşam misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği akşam yemekli Phuket Fantasea turuna katılıyoruz. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Geçirdiğimiz güzel gecenin ardından konaklamak üzere otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün:

06.03.2018-PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından rehberlerimizin düzenleyeceği James Bond Adası turuna katılıyoruz. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong Adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, köy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancali adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün:

07.03.2018 PHUKET - BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyor ve Phuket havalimanına gidiyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, yerel havayolları ile Bangkok’a uçuyoruz. Varışımıza istinaden, Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Taylı kızlarla çiçekli karşılama eşliğinde özel otobüsümüz ile Bangkok şehir turu yapıyoruz. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Tur bitimi otelimize gidiyoruz. Akşam rehberlerimizin düzenleyeceği “Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı” turuna katılıyoruz. Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuzda önce Tayland’in en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyecegiz. Bu restoranin slogani “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Tur sonrası otelimize gidiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün:

08.03.2018 -BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından düzenlenecek “Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği” turuna katılıyoruz. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam Ikizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan Cevizi Çiftliği'ne uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tai halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tai stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan çiftliğine uğrayacak, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapılan ilginç bir gösteri izleyecegiz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi degerli ağaçların sanatçıların elinde nasil mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropic meyvelerinin tadına bakacaksınız. Tur sonrası otelimize gidiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün:

09.03.2018-BANGKOK – DUBAI - İSTANBUL-İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Bangkok havalimanına hareket ediyor ve Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 375 sefer sayılı uçuş ile saat 09.35 ‘te Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 13.15’te varışımızın ardından EK 375 sefer sayılı uçuş ile saat 14:35’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17:35’te İstanbul’a varış ve 21:00 Thy ile İzmir’e hareket ediyoruz. Bir başka EscanTur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

BU ACENTAYA AİT DİĞER TURLAR
DOĞU EKSPRES İLE KARS
...
30 Kasım 2018 - 22 Şubat 2019
1049 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
KIBRIS PROMOSYON SAVOY HOTEL
...
13 Kasım 2018 - 23 Kasım 2018
899 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
AMSTERDAM TURU
...
15 Kasım 2018 - 18 Kasım 2018
399 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
KİLİKYA TURU
...
25 Ekim 2018 - 29 Ekim 2018
629 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
ANKARA ANITKABİR ESKİŞEHİR TURU
...
27 Ekim 2018 - 28 Nisan 2018
299 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
SAFRANBOLU & YEDİGÖLLER TURU
...
07 Aralık 2018 - 09 Aralık 2018
299 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
Escan Turizm
Türsab No: A-2397
TUR ÖZELLİKLERİ
Escan Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

UZAKDOĞU TURU Tıkla »