• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
UÇAKLA VIP ORTA AVRUPA TURU - Academic Tour
UÇAKLA VIP ORTA AVRUPA TURU
UÇAKLA VIP ORTA AVRUPA TURU - Academic Tour " AVRUPA TURU" 16 Eylül 2017 Cumartesi - 23 Eylül 2017 Cumartesi tarihleri arasında
699 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

UÇAKLA VIP ORTA AVRUPA TURU 

   

BERLİN & DRESDEN & PRAG & BRATİSLAVA & BUDAPEŞTE & VİYANA

    

SUN EXPRESS HAVAYOLLARI DİREK UÇUŞ KONFORU İLE  İZMİR’DEN İZMİR’E   BERLİN Gidiş ve VİYANA Dönüş farkıyla

 

(1 Gece BERLİN-ALMANYA)  (3 Gece PRAG-ÇEK CUMHURİYETİ) (BRATİSLAVA-SLOVAKYA)

(2 Gece BUDAPEŞTE-MACARİSTAN)   (1 Gece VİYANA -AVUSTURYA)

   

   TAMAMI 4* OTELLERDE KONAKLAMA

 

DİKKAT !    EKSTRA TUR YOK !  FİYATA DAHİL OLANLARA DİKKAT !!!  

DRESDEN+TEREZİN+KARLOVY VARY +BRATİSLAVA+ESTERGON +VİSEGRAD +SZENTENDRE+ MAYERLİNG +SEEGROTE+BADEN Tüm Turlar Fiyata Dâhildir… 
            

16-23 Eylül 2017 (8 Gün-7 Gece)

 

    ŞOK FİYAT!  699 €   Tüm Turlar Dahil

   

 

1. Gün: İZMİR –BERLİN

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 05.30’da buluşuyoruz. Check-in işlemlerini takiben saat 07.30’da Sun Express Havayollarının XQ 966 sayılı tarifeli direk uçuşu ile 07.30 da Berlin’e hareket ediyor ve yerel saat ile 09.40’da varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi takiben, otobüsümüz ile buluşuyor ve Berlin Şehir Turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında, uygun noktalarda verilecek serbest zamanlar ile kentin simgelerinden olan Brandenburg Kapısını, Parlamento Binasını, soğuk savaş döneminin bölünmüş Berlin’inin önemli geçiş noktalarından Check Point Charlie’yi, Unter den Linden Caddesini, Müzeler Adasını, Alexanderplatz Meydanını ve Kurfürstendamm Caddesini görüyoruz. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Berlin’deki otelimizde.

 

2. Gün: BERLİN - DRESDEN – TEREZİN - PRAG

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Berlin’den ayrılıyoruz. Bugünkü ilk durağımız Almanya’nın en güzel şehri olarak bilinen ve kıyısına kurulduğu Elbe’nin Floransa’sı olarak tanımlanan, Dresden olacak. Ayakta kalmış ya da II. Dünya Savaşının yıkımından sonra ayağa kaldırılmış birçok Barok yapısıyla ünlü şehrin merkezinde keyifli bir yürüyüş turu yapıyoruz. Turumuz sırasında Protestanlığın ortaya çıkış yeri olarak kabul edilen Frauenkirche Kilisesi, Zwinger Sarayı, Brühlsche Terası, Kral Yolu, Elbe Nehri, Martin Luther Heykeli, Hof Kilisesi, Semper Operası, Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben Dresden’den ve Almanya’dan ayrılıyor, Çek Cumhuriyeti’ne geçerek, Terezin şehrine ulaşıyoruz. II. Dünya savaşı izlerini taşıyan en özgün kamplar arasında yer alan Terezin Kampında kadın ve erkeklerin ayrı ayrı kaldıkları koğuşları, SS asker kışlalarını, Nazi Almanya’sının inşa ettiği bölümleri, gaz odalarını ve hafızalardan çıkmayacak belgeleriyle Terezin Müzesini ilgili anlatımlar eşliğinde geziyoruz. Son yılların Oscar ödüllü “Schindler’in Listesi”, “Hayat Güzeldir” ve “Piyanist” filmlerine ev sahipliği yapan Terezin Kampı ziyaretimizin ardından Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’a ulaşıyoruz. "Altın Şehir", "100 Kuleli Şehir”, "Masal Şehri" ve "Avrupa'nın Kalbi" gibi isimlerle de anılan Çek başkenti ile tanışmamızı ve -varış saatimize bağlı olarak- verilecek serbest zamanı takiben otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde.

 

3. Gün: PRAG

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. İlk yerleşimin M.Ö. II. yüzyılda başladığı, bugünkü sakinleri olan Slavların VI. yüzyıldan itibaren yerleştiği ve Orta Çağ’da gelişmesinin doruğuna ulaşan kentte çoğu tarihi yapı bugüne kadar bozulmadan gelebilmiştir. Panoramik turumuz sırasında Hradčany Kale Bölgesini, Yeni Şehir (Novo Mesto) bölgesini, Ulusal Müzeyi, Wenceslas Meydanını, Başbakanlık Konutunu, Vltava Nehri Kıyılarını, Malá Strana (Küçük Mahalle) bölgesi görülecek yerler arasındadır. Panoramik turumuzun ardından Prag Kalesine ulaşıyor ve otobüsümüzden inerek adım adım yapacağımız Prag Şaheserleri turumuza başlıyoruz. Eski Krallık Sarayı, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Başpiskoposluğunun merkezi ve şehrin katedrali olan, 1344 yılında yapımına başlanan ve inşası altı yüz yıl süren, pek çok kral ve kraliçenin taç giyme törenine ev sahipliği yapan St. Vitus Kilisesini görerek devam ediyoruz.  Simyacılar Sokağı, St. George Kilisesi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 30 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir bölgesinde Kral Alışveriş Caddesi, Johannes Kepler’in Evi, St. Nicolas Kilisesi, Jan Hus Heykeli, sosyalizmin 1948’de ilan edildiği Kinsky Sarayı, Josefov Mahallesi, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari ile şovlar gerçekleştirilen tarihi Astronomik Saat Kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Yürüyüş turumuzu takiben alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Çek Cumhuriyetinin en gözde ürünlerinden olan göz alıcı Granat ve Bohemya Kristalleri özellikle ilginizi çekecektir. Serbest zamanı takiben otelimize dönüyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde.

 

4. Gün: PRAG – KARLOVY VARY – PRAG

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından Karlovy Vary Turuna çıkıyoruz. 17. ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın, Mozart’ın, Goethe’nin, Beethoven’in, Puşkin`in evlerini görüyor ve 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret ediyoruz. Kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkânına sahip oluyoruz. Kenti adım adım tanıyacağımız turumuzda gezinti için serbest zaman veriyoruz. Karlovy Vary’den akşamüstü saatlerinde Prag’a dönüyor ve arzu eden misafirlerimizi gezinti, alışveriş için kent merkezinde bırakarak, unutulmaz bir Ortaçağ Gecesi yaşamak için dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Yemekli, Limitli İçkili, Show Programlı muhteşem Ortaçağ Gecesine katılıyoruz.

 

5. Gün: PRAG – BUDAPEŞTE

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Prag’dan ayrılıyor, Budapeşte yönünde hareket ediyoruz. Çek Cumhuriyeti’nden ayrılıyor, Slovakya topraklarında seksen kilometrelik bir mesafe kat ederek Bratislava üzerinden Macaristan’a giriyoruz. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hâkimiyetinde kalan, dolayısıyla Osmanlı izlerini sıkça görebileceğimiz ve 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile ortaya çıkan ve ülkenin Başkenti olan Budapeşte’ye ulaşıyoruz. Önce kentin 235 metre yükseklikli ve tarihi bir tepesi olan Gellert Tepesine çıkıyoruz. Şehri ilgili anlatımlar eşliğinde panoramik olarak izleyip, fotoğraflamamızı takiben, panoramik olarak yapacağımız şehir turumuza başlıyoruz. Kentin ortasından geçen Tuna Nehri üzerindeki Tarihi Köprüleri, Opera Binasını, Kraliyet Sarayını, kentin sembol yapısı olan ve mimarlık şaheseri Parlamento Binasını, şehri süsleyen tarihi meydan ve bulvarları ve birçok heykeli görerek, Kahramanlar Meydanına ulaşıyoruz. Macaristan’ın bininci yılı anısına 1896 yılında yapılmaya başlanan bu tarihi meydanda Milenyum Anıtı ve Macar kahramanlarına ait heykelleri ilgili anlatımlar eşliğinde görmemizi takiben, gece turumuz öncesinde dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. Geceleme Budapeşte’deki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Macar – Çigan Gecesi Turu’muzu gerçekleştiriyoruz.

 

6. Gün: BUDAPEŞTE – ESTERGON – VİŞEGRAD – SZENTENDRE

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından otelimizden hareket ederek,  Estergon Kalesi, Vişegrad, Szentendre Turuna çıkıyoruz.  Türk tarihi açısından da çok önemli turumuzda ilk durağımız marşlara ve şiirlere konu olmuş Estergon Kalesi’dir. İlk olarak 1543 tarihinde Kanuni Sultan Süleyman komutasındaki Osmanlı ordusu tarafından zapt edilen Estergon Kalesini ve sonra üzerine inşa edilen ve Macaristan’ın en büyük Katedrali olan Esztergom Bazilikasını ziyaret ediyoruz. Tuna boyunda, akıncıların dörtnala at sürdükleri yoldan, Tuna’nın en güzel manzaralarından birini izleyeceğimiz Vişegrad Kalesine doğru hareket ediyoruz. Antik dönemde doğudan ilerleyen orduları durdurmak amacıyla inşa edilmiş askeri bir garnizon yerleşimi olan ve daha sonra buraya yerleşen Slavların "Yüksek Şehir" anlamına gelen Vişegrad adını verdiği kasabada, kentin tarihi dokusuna uygun restoranda, ekstra öğle yemeği için mola veriyoruz. Ardından, Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkânına sahip olacağımız Szentendre Artistler Köyüne gidiyor ve köyün tanıtımını takiben alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında, Szentendre’den ayrılıyor, Budapeşte şehir merkezine gidiyor ve kentin en ünlü ve yaşayan caddesi olan Vasil Caddesinde alışveriş için yine bir serbest zamanımız var. Ardından, isteyen konuklarımızla, çok keyifli geçecek bir Tuna Nehri Tekne Turu için –zamanın elvermesi durumunda- dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. (Bugünkü program, Tekne Turuna katılan misafirlerimiz için kesintisiz devam edebilir). Geceleme Budapeşte’deki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Tuna Nehri Tekne Turu ve Budapeşte Kalesi Turu’muzu gerçekleştiriyoruz.

 

7. Gün: BUDAPEŞTE – BRATİSLAVA - VİYANA

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından otelimizden ve Budapeşte’den ayrılıyoruz. Kısa bir yolculuk ile Macaristan’dan ayrılıyor, Slovakya’ya geçiyor ve kişi başına düşen 44.000 € milli geliriyle Avrupa’nın en zengin şehirlerinden biri olan Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya ulaşıyoruz. Tuna kıyısında aracımızdan inerek, eski kent bölgesinde yürüyüş turu yapıyoruz. 1529’da I. Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri taşıyan kentte, Bratislava Kalesi, Parlamento, St. Martin Katedrali, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresia’ya ilk konserini verdiği tarihi bina, Grassalkovich Sarayı, Slovak Devlet Tiyatro Binası gibi önemli yapıları görerek, yürüyüş turumuzu tamamlıyor ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Bratislava’dan Viyana yönünde hareket ediyor ve kısa süre içinde Slovakya’dan ayrılarak, Avusturya’ya giriyoruz. Yolda verilecek uygun molalarla, Avrupa’nın en aristokrat şehri ve Habsburg Hanedanlığının 640 yıllık iktidarına sahne olmuş, dev bir imparatorluğun merkezi olan Viyana’ya ulaşıyoruz. Müzik, mimarlık, resim ve heykelin kalbi olan, Dünya Savaşlarının zorlu günlerine zarafetinden bir şey kaybetmeyerek direnen ve Gotik, Rönesans, Barok, Rokoko, Neo-Klasik ve Art Nouveau sanat akımlarının benzersiz bir sentezini sunan, uzun bulvarlarıyla adeta bir açık hava müzesi olan şehirde panoramik bir tur yapıyoruz. Turumuz sırasında Atatürk’ün de kaldığı Bristol Hotel,  Devlet Opera Binası, Maria Theresia Meydanı, Sanat Tarihi Müzesi, Doğa tarihi Müzesi, Parlamento, Belediye Sarayı (Rathaus) ve Viyana Üniversitesine ait muhteşem yapılar, Hoffburg ve Belvedere Sarayları göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik turumuzun ardından şehir merkezinde verilecek serbest zamanı takiben otelimize yerleşiyoruz. Turumuzun ardından otellerimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana'da isteğe bağlı ekstra Viyana'nın ünlü klasik müzik konserlerinden izleme imkânı.

 

8. Gün: VİYANA - İZMİR

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından Viyana Ormanları & Schönbrunn Sarayı - Hundertwasser Evleri Turları için otelimizden hareket ediyoruz. İlk olarak 17. Yüzyılın sonunda İmparator Leopold tarafından yaptırılan ve 18. yüzyıl boyunca İmparatorluk ikametgâhı olan Schönbrunn Sarayını ve bahçelerini panoramik olarak, ilgili anlatımlar eşliğinde geziyoruz. Ardından Viyana’nın 21 km güneyinde başlayan Viyana Ormanlarına gidiyor ve içlerinde milyon € değerindeki villa ve malikânelerin bulunduğu, birbirinden şık köy ve kasabalardan geçiyor ve 1200 yıllarına tarihlenen Lichtenstein Şatosunu panoramik olarak ziyaret ediyoruz. Turumuzun en ilgi çekici bölümlerinden biri olarak, Nazi Almanya’sının 2. Dünya Savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı, Avrupa’nın en büyük yeraltı gölü olan Seegrotte’ye gidiyor, arzu eden misafirlerimizle mağara ziyaretini takiben yeraltı gölünde tekne turu yapıyoruz. Bu ziyaretimizin ardından Avusturya tarihini değiştiren ve filmlere konu olan, meşhur Mayerling kasabasından geçiyor, göller, ormanlar ve tabiat ülkesi olan Avusturya’nın en karakteristik kentlerinden olan ve Beethoven’in 9. Senfonisi’ni bestelediği, kaplıcalar ve tabiat şehri olan Baden’i ziyaret ediyoruz. Kenti tanıtım turumuzu takiben yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Günümüzün son bölümünde Viyana’ya dönüyor ve Hundertwasser Sanat Evlerini gezip, tarihi Viyana bölgesini tanıyoruz. Bu ziyaretimizin ardından şehir merkezinde verilecek serbest zamanı takiben Viyana Havalimanına gidiyor, Sun Express Havayollarının tarifeli seferi ile 21.50’de hareket ediyor ve yerel saat ile 01.10 da İzmir’e varıyoruz.

 

 

İSTEĞE BAĞLI ORTA AVRUPA EĞLENCE PAKETİ 
1) VLTAVA TEKNE TURU (Açık Büfe Yemekli+Limitli İçecek+Canlı Müzikli) 50 €
2) ORTAÇAĞ GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek+Show Programlı) 65 €
3) ÇİGAN GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek) 50 €
4) TUNA TEKNE TURU (Limitli İçecek)  35 €
NOT : 
Ekstra belirlenen, Orta Avrupa’nın en çok talep gören 4 adet eğlence programı için, tamamını Acentamızdan kayıt anında almanız durumunda, 
Toplam: 200 € yerine 175 € İNDİRİM avantajına sahip olacaksınız.

  

Vltava Nehri Tekne Turu (İsteğe Bağlı Eğlence Paketi): Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek açık büfe yemekli, limitli içkili, canlı müzikli Vltava Nehri Tekne Turu için limana iniyoruz. Bu turumuzda Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde yapacağımız açık büfe yemekli, canlı müzikli, Prag’ın romantik gece aydınlatmalarıyla sunduğu muhteşem görüntüleri izliyor ve Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanallardan geçerken teknemizin havuzlar içerisinde yükseltme ve alçaltmalarını deneyimliyoruz.
Özellikle tarihi Charles Köprüsünün altında iken dilek tutmayı unutmayınız. Alman, Macar, Polonya mutfağının yoğun etkisi altındaki Çek mutfağı et ağırlıklı (Dana-Kuzu-Tavuk) yemeklerden oluşmaktadır. Düzenlediğimiz yemekli programlarda Türk damak tadına uygun yemekler seçilmektedir. Bira ise Çek Cumhuriyetinde favori içkiyi oluşturur. Ünlü Çek biralarını tatmadan Prag’dan ayrılmak büyük bir eksiklik olacaktır. Dünyaca ünlü Budweiser biralarının da ana vatanı Çek Cumhuriyetidir. Turumuzu takiben otelimize dönüyoruz.

Ortaçağ Gecesi Turu (İsteğe Bağlı Eğlence Paketi): Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Yemekli, Limitli İçkili, Show Programlı muhteşem Ortaçağ Gecesi Turu için Avrupa’nın ve Prag’ın 600 yıllık en tarihi Restoranına gidiyoruz. Hem yemeğimizin hem de zengin görsel şovların tadını çıkaracağımız bu sürprizli gecede Dansçı Esir Kızlar masanızda size eşlik edebilir, Ateş Dansçıları, Dilenciler, Korsanlar yanınızdan geçebilir ve sizler de bu masalsı ortaçağ atmosferinde kaybolabilirsiniz. Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzu takiben otelimize dönüyoruz.

Macar – Çigan Gecesi Turu (İsteğe Bağlı Eğlence Paketi): Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek yemekli ve limitsiz içkili Macar-Çigan Gecesi Turu için otelimizden hareket ediyoruz. Budapeşte’nin gerek mimarisi gerekse dekorasyonu ile en otantik restoranlarından birinde meşhur Macar Gipsy Orkestrasının müzikleri ve limitsiz içki eşliğinde, Macar mutfağının geleneksel tatlarından oluşan yemeğimizin ve geleneksel kıyafetlerle yapılacak Macar danslarının tadını çıkarıyoruz. Bu harika gece sonrasında, gece ışıklandırmasıyla ünlü Budapeşte’nin sunduğu harika manzaralar eşliğinde otelimize dönüyoruz.

Tuna Nehri Tekne Turu ve Budapeşte Kalesi Turu (İsteğe Bağlı Eğlence Paketi): Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Tuna Nehri Tekne Turu ve Budapeşte Kalesi Turu için otelimizden ayrılıyoruz. Avrupa’nın en güzel nehir turlarının başında gösterilen ve şehrin en modern teknesi ile muhteşem gece manzaraları eşliğinde, Macar Türkologların seslendirmesi ile yapılmış kayıtlardan ilgili anlatımlar ve içki servisiyle gerçekleştirilecek olan Tuna Nehri Tekne Turumuzu yapıyoruz. Bu tur öncesi ya da sonrasında şehrin en tarihi noktası olan Budapeşte Kalesine çıkıyor, tarihi Matthias Kilisesini (Türk döneminin Büyük Camii), Balıkçı Burçlarını ve tarihi bölgeyi görme ve Budapeşte’yi panoramik olarak izleme imkânına sahip oluyoruz. Turumuzu takiben otelimize dönüyoruz.

      

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN  HİZMETLER
• SUN EXPRESS Havayolları tarifeli seferi  ile  Direk İZMİR/BERLİN   VİYANA /iZMiR     GİDİŞ - DÖNÜŞ Uçak biletleri, 
• Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri ve Şehir Turları
• Berlin–Prag - Budapeşte - Viyana arası özel lüks otobüs yolculukları,
• BERLİN+DRESTEN+KARLOVRY+BRATİSLAVA+ESTERGON+VİSEGRAD+SZENTENDRE+MAYERLİNG
  +SEEGROTE+BADEN +TEREZİN Tüm Turlar
• Tüm Şehir Tanıtım Turları
• Berlin - Budapeste-Viyana-Prag’da 4 star otellerde Oda Kahvaltı Konaklama,  
• Berlin’de 4* Hotel de 1 gece oda kahvaltı konakalama
• Viyana’da 4  * Hotel de  1 gece oda kahvaltı konaklamalar
• Budapeşte’de 4 *   Hotel  de 2 gece oda kahvaltı konaklamalar 
• Prag’da  4 * Hotel  de 3 gece oda kahvaltı konaklamalar, 
• Tecrübeli ACADEMİC TOUR Rehberlik Hizmetleri,
• Mesleki Sorumluluk Sigortası  
• Havalimanı Vergileri  

     

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 
• Programda isteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek Eğlence Paketi.
• Öğle ve Akşam Yemekleri
• Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri
• Seyahat iptal, vize ve sağlık güvence paketi sigorta poliçesi 15 euro – ( 70 yaş üstü 30 euro )  
• Yurtdışı çıkış fonu (15 TL)     (Turdan önce bankaya yatırılmalıdır…!!!)
• Schengen Vize + Hizmet Ücreti  120 €   “ YEŞİL  PASAPORTA VİZE YOK…! “

BU ACENTAYA AİT DİĞER TURLAR
2018 SELANİK KALAMBAKA (METEORA)
...
26 Ekim 2018 - 29 Ekim 2018
179 'dan başlayan fiyatlar Academic Tour
BATI KARADENİZ TURLARI (Klasik)
...
26 Ekim 2018 - 29 Ekim 2018
459 'dan başlayan fiyatlar Academic Tour
TRAKYA TURLARI 2018
...
08 Kasım 2018 - 11 Kasım 2018
499 'dan başlayan fiyatlar Academic Tour
2018 Uçakla KAPADOKYA (Sezon
...
27 Ağustos 2018 - 30 Ağustos 2018
799 'dan başlayan fiyatlar Academic Tour
BATI AKDENiZ SAHiLLERİ TURU (2018
...
08 Kasım 2018 - 11 Kasım 2018
399 'dan başlayan fiyatlar Academic Tour
KIBRIS TURLARI Şok Promosyon ile
...
28 Eylül 2018 - 30 Eylül 2018
729 'dan başlayan fiyatlar Academic Tour
Academic Tour
Türsab No: A-2469
TUR ÖZELLİKLERİ
Academic Tour Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

UÇAKLA VIP ORTA AVRUPA TURU Tıkla »