• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
Sömestrede Pamporovo Kayak Turu - Pastoral Tour
Sömestrede Pamporovo Kayak Turu
Sömestrede Pamporovo Kayak Turu
Sömestrede Pamporovo Kayak Turu
Sömestrede Pamporovo Kayak Turu - Pastoral Tour "İZMİRDEN DİREKT UÇAK İLE" 24 Ocak 2018 Çarşamba - 28 Ocak 2018 Pazar tarihleri arasında
299 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

1.Gün: İZMİR - PAMPOROVO

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda Dış Hatlar Sun Express HY kontuarında saat 05.30'da buluşma. 07.15'te Sunexpress Havayolları ile İzmir – Plovdiv (Filibe) uçuş. 1 saat 15 dk süren kısa bir yolculuktan sonra Plovdiv Havalimanı'na yerel saat 07:30’da varıyoruz. Pasaport işlemlerimizi tamamlayarak Havalimanında bekleyen aracımız ve rehberimizle birlikte konaklama için seçtiğimiz PAMPOROVO bölgesindeki otelimize hareket. 09.30 civarında otelimize varış. Sabah kahvaltısından (ekstra) sonra dileyen misafirlerimiz kayak keyfini yaşamaya başlayabilirler. Geceleme Pamporovo'daki otelimizde.

2. Gün: PAMPOROVO

Sabah kahvaltımız ardından kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Otelde akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde.

3. Gün: PAMPOROVO

Sabah kahvaltımız ardından kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Veya arzu eden konuklarımız ekstra düzenlenecek olan Sofya turuna katılabilirler. 7000 yıllık bir geçmişe sahip olan Sofya’ya da göreceğimiz St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilise’si, Rotanda Kilisesi, Aya Sofya Kilise’si, Parlamento, Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık, NDK Ulusal Kültür Sarayı gezilecek ve Atatürk’ün yeniçeri elbisesi giyerek katıldığı balonun yapıldığı ordu evini de görme fırsatımız olacaktır. Otelde akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde.

4. Gün: PAMPOROVO

Sabah kahvaltımız ardından kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilir veya Filibe turuna katılabilirler. Plovdiv’de panoramik şehir turumuzda; İslam-Türk kültürünü yansıtan eserleri ve Bizans, Yunan ve Osmanlı izlerini görme fırsatı bulacağız. Cuma Camii, Sveta Bogoroditsa kilisesi, Balaban evi, Nikola Nedkoviç evi, Zlatio Boyaciev evi, Hindilyan evi, Antik Tiyatro ve Eski Plovdiv gezilecektir. Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg caddesinde serbest zamanımız olacak. Otelde akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün: PAMPOROVO - İZMİR

Sabah saatlerinde rehberimizin verdiği buluşma saatinde otel resepsiyonunda buluşarak, Plovdiv Havalimanı'na transferimizi gerçekleştiriyoruz. Saat 08.15'te Sunexpress Havayolları Plovdiv(Filibe)-İzmir direk uçuşumuzla İzmir Adnan Menderes Havalimanına 10:15 saatlerinde varış. Bir sonraki turumuzda görüşebilmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.Pastoral Tour
Türsab No: A-4774
TUR ÖZELLİKLERİ
Pastoral Tour Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

Sömestrede Pamporovo Kayak Turu Tıkla »