• İzmir 28°
 • İstanbul 28°
 • Paris 18°
 • Londra 17°
 • Ankara 27°
 • New York 24°
Turizm Sayfaları
Sagalassos Davraz Turu - Yeni Atılım Turizm
Sagalassos Davraz Turu
Sagalassos Davraz Turu - Yeni Atılım Turizm "SAGALASSOS LODGE HOTEL KONAKLAMALI(Kapalı Havuz)" 23 Ocak 2018 Salı - 25 Ocak 2018 Perşembe tarihleri arasında
399 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

SÖMESTR SAGALASSOS - DAVRAZ TURU

Salda Gölü - Yarışlı Gölü - Burdur-Arkeoloji Müzesi - Ağlasun
Sagalassos Antik Kenti – Isparta - Acıgöl - Davraz Kayak Merkezi
Eğirdir Gölü - Kaklık Mağarası
23 OCAK – 25 OCAK 2018 2 GECE 3 GÜN
SAGALASSOS LODGE HOTEL KONAKLAMALI(Kapalı Havuz)

1.Gün 23 OCAK  :
Sabah saat 06:00 Karşıyaka Bostanlı İskele, 06:10 Karşıyaka Yunuslar, 06:30Alsancak Lozan Atatürk Lisesi önü, 06:45 Üçyol dan katılacak misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molalarla, Denizli üzerinden, Kaklık Mağarısına ulaşıyoruz. Kaklık Mağarası damlataşı, sarkıtları ve dikitleriyle süslü olup, Pamukkale de bulunan travertenlere benzer, traverten basamaklarıyla eşine rastlanmaz güzellikte olup, Küçük Pamukkale veya Mağara Pamukkale olarak adlandırılmaktadır. Mağara içerisinde bol miktarda termal su bulunmaktadır. Ziyaretimiz sonrası yol güzergahımızda Acıgölü görerek, vereceğimiz öğle yemeği molamızın ardından, Isparta ya geliyoruz. Buranın meşhur Gül Suyu, Gül Sabunu, Gül Lokumu alışverişi için serbest zaman sonrası, Panoramik şehir turumuzu gerçekleştirip Ağlasunda bulunan Otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeğinde Otelimizin nefis yemeklerinin tadına varıyoruz.

2.Gün 24 OCAK:
Sabah Kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Davraz Kayak Merkezine gidiyoruz. Öğle saatlerine kadar Davraz da kayak yapılabilir veya Dağdaki tesislerde dinlenip hoşça vakit geçirebilirsiniz. Buradan ayrılıp Eğirdir Gölü ne geliyoruz. Göl etrafında öğle yemeği  -  fotoğraf – yürüyüş molasının ardından otelimize dönüyoruz.  Kapalı Havuz- Hamam-Saunadan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeği otelimizde.

3.Gün 25 OCAK:
Sabah Kahvaltısının ardından otelimize yakın, yemyeşil bir ovada bulunan Sagalassos Antik Kenti geziyoruz. Doğu Akdenizin en önemli kentlerinden olan Sagalassos, antik çağlarda Pisidya coğrafyasının, Roma İmparatorluk Döneminde en önemli şehirlerindendir. Çeşmelerinin görkemiyle anılan Sagalassos, dünyanın en yüksek rakımlı, 9.000 kişilik tiyatrosu ve kendine has kaya mezarlarıyla bilinir. Sagalassosta bulunan ve Trajan dönemine tarihlenen Ares, Herakles, Hermes, Zeus , Athena ve Posedion büstleri Antik Dönem heykeltıraşlığının önemli örneklerinden sayılıyor. Ayrıca, içinde pek çok havuz bulunan Roma hamamının da iki katı korunmuş şekilde günümüze kadar ulaşmıştır. Gezimizin ardından, büyük bir kısmı antik Pisidia bölgesi sınırları içinde bulunan Burdur a varıyoruz. Burada zengin buluntuları ile güzel bir müze olan Burdur Arkeoloji Müzesini ziyaret ediyoruz. Panoramik şehir Turumuzun ardından, Burdur GölünüYarışlı Gölünü görerek Salda Gölüne ulaşıyoruz. Burası Türkiye nin en derin, en berrak ve en temiz tektonik göllerinden biridir. Öğle yemeği molamızın ardından, İzmir e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda gerekli molalar vererek akşam saatlerinde İzmir de oluyoruz. Bir başka Yeni Atılım Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 gece SAGALASSOS LODGE HOTELde Konaklama
 • Otelde Kahvaltı ve Akşam Yemekleri
 • Kapalı Havuz-Sauna-Hamam Kullanımı
 • Rehberlik
 • Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri, Otelde Alınan İçecekler

 

Yeni Atılım Turizm
Türsab No: A-2135
TUR ÖZELLİKLERİ
Tüm Turlar Dahil
Yeni Atılım Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

Sagalassos Davraz Turu Tıkla »