• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
PRAG TURU-İstanbul Çıkışlı - Alsancak Turizm
PRAG TURU-İstanbul Çıkışlı
PRAG TURU-İstanbul Çıkışlı
PRAG TURU-İstanbul Çıkışlı
PRAG TURU-İstanbul Çıkışlı - Alsancak Turizm "Promosyon Tur" 08 Eylül 2017 Cuma - 11 Eylül 2017 Pazartesi tarihleri arasında
249 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

İstanbul - Prag
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Touristica kontuarı önünde,uçuştan 2,5 saat önce buluşarak check in işlemlerimizi tamamlıyoruz., Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Prag’a hareket. Prag’a varış. Varışımıza istinaden Prag'da yürüyerek yapılacak olan panoramik şehir turunda Eski Şehir Meydanı, Charles köprüsü, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı görülecek yerler arasında yer almaktadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Orta Çağ Gecesi Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından transferler ile otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Orta Çağ Gecesi (Yetişkin: 65 Euro Çocuk: 06-12 yaş 35 Euro)
Bu turumuzda, sizleri Prag'ın en hareketli eğlencelerinden biri olan Orta Çağ Gecesi’ne bekliyoruz. Orta Çağ'da yapılan eğlenceler, yenilen yemekler,limitsiz içecekler ve ortam eminiz ki sizin de ilginizi çekecek. Birbirinden güzel Çek kızlarının yaptığı ateş dansları eşliğinde, muhteşem Orta Çağ eğlenceleri sizleri bekliyor.
Prag
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği kralların şehri olarak ünlenen Karlovy Vary Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Karlovy Vary Turu (Yetişkin: 55 Euro Çocuk: 06-12 yaş 30 Euro)
Bu turumuzda Çek Cumhuriyeti’nin film festivali de yapılan, yeşili, masalımsı binaları ve şifalı suları ile ünlü şehrini keşfe hazır olun. Kentte sıcaklıkları 30 C – 70 C arasında değişen 12 kaynak suyu bulunuyor. Atatürk, Karl Marx, Beethooven, Mozart, Çar 1. Petro gibi birçok ünlünün dinlenmek için tercih ettiği, Unesco tarafından koruma altında bulunan Karlovy Vary gezimizi rehberinizin anlatımları ile keyifli bir yürüyüşle yapacak ve yerel bir restoranda öğle yemeği alacaksınız. Atatürk’ün tedavi amaçlı kaldığı ve yemeklerini yediği binalar da ayrıca görecekleriniz arasında.
Prag
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Terezin ve Dresden Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Terezin ve Dresden Gezisi (Yetişkin: 80 Euro Çocuk: 06-12 yaş 40 Euro)
Bu turumuzda bir günde iki farklı ülkede iki ayrı temayı kapsayan gezimizde Çek topraklarındaki en ünlü Nazi toplama kamplarından olan Terezin Kalesi'ni ziyaret edeceğiz. Sonrasında ise Almanya Topraklarına Saksonya eyaletine geçerek bu coğrafyanın en güzel şehirlerinden olan Rönesans mimarisini en iyi yansıtan yer olmasından dolayı da “Elbe kıyısı Floransa’sı” olarak anılan Dresden'i geziyoruz. Bu şehirde Almanya'nın en ünlü Protestan Kilisesi olan Fraukirche, Zwinger Sarayı, Semper Operası, Kraliyet Sarayı’nı görmenin yanında Avrupa'nın en uygun alışveriş imkanlarını sunan dükkanlarının da bulunduğu caddelerde gezinmek için boş zamanınız da olacak. (Bu turumuz şartlara bağlı olarak ayrı ayrı da düzenlenebilir)
Terezin (Yetişkin: 45 Euro Çocuk: 06-12 yaş 25 Euro)
Dresden (Yetişkin: 65 Euro Çocuk: 06-12 yaş 35Euro)
Prag - İstanbul
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelde buluşmamızın ardından otobüsümüz ile Prag Havalimanı'na transfer oluyoruz. Check in işlemleri sonrası Pegasus Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

*Bu turumuzda havayolu biletleri promosyon sınıf olup, rezervasyon sonrası uçak biletleri kesilecektir. İptal iade ve değişiklik yapılamaz*

Dikkat: Ekstra turların gerçekleşebilmesi için minimum katılımcı sayısı sağlanmak durumundadır. Gerekli katılımcı sayısı sağlanamadığı durumlarda katılımcı sayısına göre ekstra tur fiyatları revize edilerek sunulabilir. Misafirlerimiz herhangi bir turun organize edilmediği günlerde bireysel olarak gezilerini yapabilirler. Rehberlik ve araç hizmetleri,sadece transferler, şehir turu ve ekstra turlar için planlanmaktadır.
Touristica, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Touristica sorumlu tutulamaz.

Alsancak Turizm
Türsab No: A-6868
TUR ÖZELLİKLERİ
Şehir Merkezi
Alsancak Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

PRAG TURU-İstanbul Çıkışlı Tıkla »