• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
PARİS-DİSNEYLAND TURU - Escan Turizm
PARİS-DİSNEYLAND TURU
PARİS-DİSNEYLAND TURU
PARİS-DİSNEYLAND TURU
PARİS-DİSNEYLAND TURU - Escan Turizm "Sömestr Tatiline Özel!" 25 Ocak 2018 Perşembe - 28 Ocak 2018 Pazar tarihleri arasında
499 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

PARİS – DİSNEYLAND

Sömestr Tatiline Özel!

 

EYFEL KULESİ-LOUVRE MÜZESİ-CONCORDE GİYOTİN MEYDANI-SEİNE NEHRİ TEKNE GEZİSİ-MONTMARTE RESSAMLAR TEPESİ-NOTRE DAME KATEDRALİ

Champs Elysees, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı…

Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası…

AtlasGlobal Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 

25-28 Ocak 2018 / 3 Gece 4 Gün

 

Tur Programı

  1. Gün:

İZMİR-İSTANBUL - PARİS

Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar terminalinde Atlas Global kontuarı önünde misafirlerimizle buluşuyoruz. Atlas Global Havayollarının KK29 sayılı 08:40 uçuşu ile İstanbul’a uçuyor, 09:40’ta Atatürk Havalimanına varışımızın ardından, Dış Hatlar gidiş terminalinde pasaport ve bilet işlemlerimizi yaparak, Atlas Global Hava Yolları’nın KK2173 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.50’de Paris’e uçuyoruz. Yerel saat ile 13.40’ta Paris Charles De Gaulle Havalimanına varıyoruz. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr Köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış olan Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi ve Opera Garnier görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 4*COURTYARD BY MARRIOTT vb.

 

  1. Gün:

PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali ve Fragonard Parfum muzesi turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmartre’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre Coeur ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame Katedrali’ni ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından Fragonard Parfüm müzesi gezimiz olacak. Müze 1860 yılında inşa edilmis olup, müzede bizlere, tarihte ve günümüze kadar parfümlerin nasıl yapıldığını, parfümün icadı rehber eşliğinde anlatılıyor. Alışverişiniz için serbest zaman sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler. (135 Euro). 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’u, bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz; Eiffel kulesinin, Opera binasının, Concorde ve Vendome Meydanı’nın ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Geceleme otelinizde. 4*COURTYARD BY MARRIOTT vb.

 

  1. Gün:

PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (95 Euro). Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizi masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelere gün boyu ücretsiz olarak katılıp, sonrasında Parade Disney ana cadde üzerinde yapılacak olan bütün kahramanların seramonisini izleme fırsatına sahip olacaksınız. Geceleme otelinizde. 4*COURTYARD BY MARRIOTT vb.

 

  1. Gün:

PARİS - İSTANBUL - İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilir. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Atlas Global Hava Yollarının KK2174 sayılı tarifeli seferi ile saat 15.25’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21.00’de İstanbul'a varışımızın ardından, Atlas Global Hava Yollarının KK28 sayılı tarifeli seferi ile saat 22.30’da İzmir’e uçuyoruz ve saat 23:30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanına vararak turumuzu tamamlıyoruz.

 

BU ACENTAYA AİT DİĞER TURLAR
DOĞU EKSPRES İLE KARS
...
30 Kasım 2018 - 22 Şubat 2019
1049 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
KIBRIS PROMOSYON SAVOY HOTEL
...
13 Kasım 2018 - 23 Kasım 2018
899 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
AMSTERDAM TURU
...
15 Kasım 2018 - 18 Kasım 2018
399 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
KİLİKYA TURU
...
25 Ekim 2018 - 29 Ekim 2018
629 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
ANKARA ANITKABİR ESKİŞEHİR TURU
...
27 Ekim 2018 - 28 Nisan 2018
299 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
SAFRANBOLU & YEDİGÖLLER TURU
...
07 Aralık 2018 - 09 Aralık 2018
299 'dan başlayan fiyatlar Escan Turizm
Escan Turizm
Türsab No: A-2397
TUR ÖZELLİKLERİ
Escan Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

PARİS-DİSNEYLAND TURU Tıkla »