• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
MARMARİS-DATÇA TURU ( Baharda ) - Academic Tour
MARMARİS-DATÇA TURU ( Baharda )
MARMARİS-DATÇA TURU ( Baharda ) - Academic Tour "AQUA OTELde Y P Konaklama" 11 Mayıs 2018 Cuma - 13 Mayıs 2018 Pazar tarihleri arasında
499 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

  MARMARİS-DATÇA TURU  

HER SENE YOĞUN TALEP ALAN, OTEL KALİTESİNİ BEĞENDİĞİNİZ VE ÖZLEDİĞİNİZ TUR…   

ACADEMİC TOUR AYRICALIĞI İLE 2018 BAHARDA    

5* AQUA OTEL' de Muhteşem Bir Hafta Sonu Tatili ...

HERŞEY DAHİL KONAKLAMA ... 

1.TUR: 4-6 Mayıs 2018         2.TUR: 11-13 Mayıs 2018      (3 Gün-2 Gece)

  ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI İLE 499 TL'den itibaren  

 

1. Gün:

Sabah saat 07:10 KARŞIYAKA (Bostanlı iskele) saat 07:15 KARŞIYAKA (Yunuslar, Anıt), 07: 40 ALSANCAK (Lozan meydanı-Atatürk Lisesi Önü), 07:55 KONAK ( Sabancı Kültür Merkezi Önü), 08:05 ÜÇYOL’ dan hareketle turumuza başlıyoruz. AYDIN, üzerinden, GÖKOVA KÖRFEZİ’ nin büyüleyen manzarasını seyredip, mavi ve yeşilin muhteşem tonları eşliğinde, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ ya geliyoruz. Burada, isteyen konuklarımızla, Tekne Turuna katılıyoruz. AZMAKBAŞI deresinin, denizle buluştuğu noktayı gördükten sonra, MARMARİS’ e hareket ediyoruz. Marmaris şehir merkezinde vereceğimiz mola sonrası, İÇMELER’ de deniz kıyısındaki, 5* AQUA otelimize yerleşiyoruz. Herşey Dahil konseptinde olan otelimizde, isteyen konuklarımız akşam yemeğine kadar, denizinden, otelin tüm aktivitelerinden faydalanabilirler… Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

2. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından, öğle yemeğine kadar, bu güzel otelimizin tüm aktivitelerinden denizinden havuzundan faydalanıyoruz. Yemekten sonra, isteyen konuklarımızla beraber,  dağların arasından, kıvrılarak uzanan bir yoldan, çam, zeytin, badem ağaçlarının mis kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek DATÇA’ ya ulaşıyoruz. Ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’ un ‘’Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadasına bırakır’’  sözünde de dediği gibi, bu muhteşem güzellikteki şirin beldede, önce ESKİ DATÇA’ nın dar sokaklarında gezip tarihi dokusunu inceliyoruz. Sonrasında,  YENİ DATÇA gezimizi de tamamlayarak,  MARMARİS’ e hareket ediyoruz. Merkezde vereceğimiz serbest zaman sonrasında, 5*AQUA OTEL’ imize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, öğleye kadar otelin keyfini sürüyoruz ve öğle yemeğimizi aldıktan sonra köy turuna çıkıyoruz. Doğa güzellikleriyle göz kamaştıran SELİMİYE ve KIZ KUMU gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Buralarda vereceğimiz serbest zamanda, bal ve kekik alışverişleri yapma şansınız olacak. Daha sonra, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız molaların ardından, akşam saatlerinde İZMİR’ e varıyoruz ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Academic Tour
Türsab No: A-2469
TUR ÖZELLİKLERİ
Academic Tour Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

MARMARİS-DATÇA TURU ( Baharda ) Tıkla »