• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
HIRKAİ ŞERİF TURU - Escan Turizm
HIRKAİ ŞERİF TURU
HIRKAİ ŞERİF TURU - Escan Turizm "KADİR GECESİNE ÖZEL" 08 Haziran 2018 Cuma - 10 Haziran 2018 Pazar tarihleri arasında
279 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

1.GÜN: Akşam saat 22:45’da Mavişehir Mavibahçe önü, 22:50 Bostanlı İskele önü, 23:00 Karşıyaka Acenta önü, 23:05’da Girne Yunuslar, 23:10 Girne Tatilbudur önü, 23:15 Girne MC Donald’s karşısı, 23:40 Üçyol Pizza Pizza, 23:50 Susuz Dede, 00:00 Üçkuyular Opet, 00:30 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz.  Susurlukta vereceğimiz sahur molasının sonrasında, Sabah Namazımızı  BURSA ULU CAMİİ’DE  kılıyoruz ve  Yalova üzerinden  İstanbul’a ulaşıyoruz.

 Sabah tur programımıza  ilk önce  YUŞA HAZRETLERİNİ ziyaretle başlıyoruz. Dualarımızı ettikten sonra, EYÜP SULTAN CAMİİ’NE gidiyoruz, türbe ziyaretimizin ardından, PİERRE LOTİ tepesine çıkıyoruz. Halicin muhteşem manzarasını seyrettikten sonra SÜLEYMANİYE Camii ziyaretimizi de gerçekleştirip otelimize yerleşiyoruz. İftarımızı otelimizde yaptıktan sonra, dileyen misafirlerimizle SULTAN AHMET Meydanına gidiyoruz. Serbest zamanda teravih namazları kılabilir ve  buradaki Ramazan eğlencelerini izleyebilirsiniz. Konaklama otelimizde.  

2.GÜN: Sahur yemeğimizi (kahvaltı) otelimizde alıyoruz, Oruç tutmayanlar için de Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. ŞEHZADEBAŞI CAMİİ, HIRKA-İ ŞERİF CAMİİ,  FATİH CAMİİ ziyaretinden sonra Eminönü Meydanı’ndan İstanbul Turunun olmazsa olmazı olan BOĞAZ TURU’na katılıyoruz. Rehberimiz eşliğindeki  Boğaz turumuz sonrasında  İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda uygun bir tesiste İftar yemeği için vereceğimiz molamızın ardından Susurluk Akhisar yolu üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN TURİZMDE Buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

Escan Turizm
Türsab No: A-2397
TUR ÖZELLİKLERİ
Şehir Merkezi Kredi Kartına Taksit
Escan Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

HIRKAİ ŞERİF TURU Tıkla »