• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve GÖLLER BÖLGESİ - Academic Tour
DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve GÖLLER BÖLGESİ
DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve GÖLLER BÖLGESİ - Academic Tour "5* BARİDA HOTEL Y.P Konaklama" 17 Şubat 2018 Cumartesi - 18 Şubat 2018 Pazar tarihleri arasında
279 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

 DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve GÖLLER BÖLGESİ  

 
5* BARİDA HOTELS Y.P. KONAKLAMA AYRICALIKLI  ( ISPARTA )  

  
MUHTEŞEM BİR SÖMESTR TATİLİ… LÜKS BİR OTELDE KONAKLAMA VE KAR KEYFİ

  
KAPALI YÜZME HAVUZU - SAUNA - HAMAM - FİTNESS

     
SALDA GÖLÜ - YARIŞLI GÖLÜ - BURDUR - ARKEOLOJİ MÜZESİ - ISPARTA - DAVRAZ KAYAK MERKEZİ

 1 TUR: 27-28 OCAK               2 TUR: 3-4 ŞUBAT              3 TUR: 17-18 ŞUBAT      

( 2 Gün-1 Gece )    

  ŞOK FİYAT  279 TL !!!   

  

 

1. Gün:

Sabah saat 06.10’ da  KARŞIYAKA Bostanlı İskele, 06.15’de KARŞIYAKA (Yunuslar Anıt),  06:35  ALSANCAK  (Lozan Atatürk Lisesi Önü),  06:50 KONAK Sabancı Kültür Merkezi , 07.05’de ÜÇYOL’ dan siz değerli konuklarımızı alarak, turumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından,  DENİZLİ üzerinden,  Türkiye’nin en derin ve berrak göllerinden biri olan SALDA GÖLÜ’ ne varıyoruz. Uzayıp giden beyaz ve temiz kumsalı ile mavinin tüm tonlarını, doğal güzelliklerini cömertçe sunması nedeniyle Salda Gölü’ ne Türkiye’nin Maldivler’ i unvanı verilmiştir… Şehir gürültüsünden uzak, sessiz ve sakin,  huzur verici bu ortamın, tertemiz havasını soluyarak, muhteşem manzaraya karşı göl kenarında vereceğimiz mola sonrasında, YARIŞLI GÖLÜ’ nü de görerek, BURDUR’ a hareket ediyoruz. Zengin buluntuları ile güzel bir müze olan BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİ’ ni geziyoruz. Sagalassos heykellerini, Hacılar, Kremna, Bubon gibi yerlerden getirilen buluntuları, görüyoruz. BURDUR’ da Panoramik şehir turumuzu tamamlayarak, ISPARTA’ ya hareket ediyoruz. ISPARTA’ da ki lüks otelimiz 5* BARİDA HOTELS’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeğine kadar otelimizin aktivitelerinden faydalanıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından, ISPARTA’ da Türkiye’ nin en güzel pistlerine sahip Kayak Merkezlerinden biri olan DAVRAS KAYAK MERKEZİ’ ne çıkıyoruz. Davraz Kayak Merkezi doğal güzellikleri ve mükemmel kar kalitesiyle, amatör ve profesyonel kayakçılara emsalsiz parkurlar sunmaktadır. Bu güzel ortamda kayak ve snowboard yapabilir veya Telesiyej ile sümbül tepesine çıkıp saleplerinizi yudumlarken, eşsiz güzellikteki beyaz örtüyle kaplı dağları seyredebilisiniz. Muhteşem kar manzaraları eşliğinde, yürüyüşler yapıp, neşeli dakikalarımızı, fotoğraflarla anılarımıza ekliyoruz. Tatilinizi unutulmaz kılacak bu anlardan sonra, tekrar ISPARTA’ ya dönüyoruz. Öğle yemeği sonrası, ISPARTA’ ya Gül’ü getiren GÜLCÜ İSMAİL EFENDİ HEYKELİ, SÜLEYMAN DEMİREL HEYKELİ ve GÜL HEYKELİ’ ni görüyoruz. ISPARTA merkezde serbest zaman verip meşhur, Gül Suyu, Gül Lokumu, Gül Sabunu alışverişlerimizi yapma şansına da sahip olacağız. Daha sonra geri dönüş yolcuğumuza başlayarak, DENİZLİ - AYDIN üzerinden uygun molalarla akşam geç saatlerde İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR gezisinde buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

Academic Tour
Türsab No: A-2469
TUR ÖZELLİKLERİ
Academic Tour Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve GÖLLER BÖLGESİ Tıkla »