• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
BURSA & ULUDAĞ TURU - Escan Turizm
BURSA & ULUDAĞ TURU
BURSA & ULUDAĞ TURU
BURSA & ULUDAĞ TURU
BURSA & ULUDAĞ TURU - Escan Turizm "Uludağ’da Kayak, Snowboard, Telesiyej Dağ Motoru, Kızak Keyfi İmkanı" 24 Mart 2018 Cumartesi - 25 Mart 2018 Pazar tarihleri arasında
249 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

Uludağ’da Kayak, Snowboard, Telesiyej

Dağ Motoru, Kızak Keyfi İmkanı

5*Almira Thermal Hotel Spa Farkı

Gölyazı Farkı İle

BURSA ULU CAMİİ-KOZAHAN

1. Gün:

Sabah Saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı İskele önü, 06:00 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Mavikule, 06:10 Girne Tatilbudur önü, 06:15 Girne MC Donald’s Karşısı, 06:30 Üçyol Pizza Pizza, 06:40 Susuz Dede Durak, 06:45 Üçkuyular Opet önü, 07:00 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. AKHİSAR–SUSURLUK‘ta vereceğimiz molalarımızın ardından, TÜRKİYE’nin en eski ve en güzel kayak merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Kayak ve Snowboard yapabilir Telesiyej ile zirveye çıkabilir. Uludağ’daki serbest zaman sonrasında Bursa’da bulunan otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılarak, Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olan Bursa turumuza başlamak üzere yola çıkıyoruz. Erken Osmanlı Mimarisi için benzersiz bir örnek olan Bursa Ulu Camii ve yıllardır ipek üreticiliğinin merkezi olan Kozahan’ı, rehberimiz eşliğinde detaylı bir şekilde gezerek turumuza devam ediyoruz. Kozahan’da alışverişimizi de yaptıktan sonra rotamızı, Roma zamanında bir balıkçı köyü olarak Apollonia ismi ile bilinen, Bizans İmparatorluğu zamanında hristiyanlığın İznik’ten (Nicea) sonraki en önemli merkezlerinden birisi olan, GÖLYAZI kasabasına çeviriyoruz. Rehberimizin, Hristiyanlık ve Aziz Pandelemon hakkındaki bilgileri eşliğinde Anıt Çınar Ağacı’nı ve eski şehir surlarını görmek için Gölyazı içinde küçük bir yürüyüş yaparak turumuzu tamamlıyoruz. Dönüş yolculuğumuzda Susurluk-Akhisar yolu üzerinden devam ederek İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN Tur’da buluşmak üzere geride güzel hatıralar bırakarak vedalaşıyoruz.

Escan Turizm
Türsab No: A-2397
TUR ÖZELLİKLERİ
Escan Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

BURSA & ULUDAĞ TURU Tıkla »