• İzmir 28°
 • İstanbul 28°
 • Paris 18°
 • Londra 17°
 • Ankara 27°
 • New York 24°
Turizm Sayfaları
Bayram Göcek Turu - Yeni Atılım Turizm
Bayram Göcek Turu
Bayram Göcek Turu
Bayram Göcek Turu
Bayram Göcek Turu
Bayram Göcek Turu - Yeni Atılım Turizm "Pınarbaşı - Güzel Köy - Dalyan - İztuzu Plajı - Saklıkent - Kayaköy - Ölüdeniz - Göcek Tekne Turu - Yuvarlak Çay - Köyceğiz - Akyaka" 01 Eylül 2017 Cuma - 04 Eylül 2017 Pazartesi tarihleri arasında
519 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI
KURBAN BAYRAMI
FETHİYE - GÖCEK TURU

Pınarbaşı - Dalyan - İztuzu Plajı
Saklıkent - Kayaköy - Ölüzdeniz - Göcek Tekne Turu
Yuvarlak Çay - Köyceğiz - Akyaka

01 – 04 Eylül 3 Gece 4 Gün
Göcek Tekne Turu Dahil

1.Gün: 
Sabah 06:00 Bostanlı İskele, 06:30 Lozan Meydanı, 06:45 Üçyol, 07:00 Üçkuyular dan  misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Muğla İlimizin güzel beldelerinden Pınarbaşı mevkiine vardığımızda harika doğanın içinde bulunan tesiste serbest zamanda sabah kahvesi (ekstra) içiyoruz. Buradan Güzel Köylü Dizisinin çekildiği köyde güzel resim kareleri yakalıyoruz. Buradan ayrılıp, Dalyan a hareket ediyoruz. Dalyan’da vereceğimiz öğle yemeği molamızın ardından, Dalyan Tekne Turu (ekstra) ile sazlıkların arasından Kaunosun Kaya Mezarlarını görerek,  dünyaca tanınmış ve koruma altına alınan Karetta Karetta cinsi deniz kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İztuzu Plajına geliyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada denize girebilirler. Burada geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Dalyan’dan ayrılıp Göcek’te bulunan otelimize yerleşiyoruz.

2.Gün:
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunu geziyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman. Ardından, eski bir Rum köyü olan Kayaköy e varıyoruz. Mimari yapısı, dar sokakları, kiliseleri ve doğasıyla etkileyici bir atmosferi olan Kayaköy’ü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Buradan ayrılıp ülkemizin en muhteşem lagünlerinden birisi olan Ölüdeniz Lagününe ulaşıyoruz. Verilen yeterli zamanda denize girmenin tadını çıkarıyoruz. Gün sonunda, otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün:
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, 12 Adalar Tekne Turuna çıkıyoruz. Koylardaki yüzme molalarıyla, öğle yemeğimizi teknede alacağımız turda göreceğimiz yerler ise: Yassıca Adalar, Hamam Koyu, Kurşunlu Koyu, Yavansu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Boynuzbükü, Göcek Adası, Domuz Adası, Zeytin Adası, Kızıl Ada. Bu keyifli turun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.Gün :
Sabah kahvaltısının ardından, otelimizden ayrılıp, Yuvarlak Çaya geliyoruz. Yuvarlak Çay;  Topgözü Kanyonu, yemyeşil bitki örtüsü ve tertemiz havası ile bir tabiat harikası olarak görülmeye değerdir. Yemyeşil ağaçların gölgesinde, kuş sesleri ve Yuvarlak Çay’ın çağıldayan suyu eşliğinde kahve ve fotoğraf molamızı veriyoruz. Buradan ayrılıp Köyceğize ulaşıyoruz. Çarşında gezip, Göl kenarında fotoğraf molamızı verdikten sonra Akyaka ya varıyoruz. Tatlı su ile tuzlu suyun kavuştuğu yerde bulunan Azmakta serbest zamanda öğle yemek molası veriyoruz. Arzu eden misafirler Azmak tekne turuna katılabilirler(ekstra). Gezimizi tamamlayıp, İzmir’e hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz molalar sonrası akşam saatlerinde İzmir’de oluyoruz.

Başka bir Yeni Atılım Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Kişi Sayısına Uygun Araçlar ile Ulaşım
 • 3 Gece YP Göcek Lykia Resort Otelde Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik
 • Seyahat Sigortası
 • Göcek Tekne Turu (Öğle Yemekli)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri, Otelde Alınan İçecekler
 • Programda belirtilen ekstra turlar
Yeni Atılım Turizm
Türsab No: A-2135
TUR ÖZELLİKLERİ
Tüm Turlar Dahil
Yeni Atılım Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

Bayram Göcek Turu Tıkla »