• İzmir 28°
 • İstanbul 28°
 • Paris 18°
 • Londra 17°
 • Ankara 27°
 • New York 24°
Turizm Sayfaları
ANKARA ANITKABİR ESKİŞEHİR TURU - Escan Turizm
ANKARA ANITKABİR ESKİŞEHİR TURU
ANKARA ANITKABİR ESKİŞEHİR TURU
ANKARA ANITKABİR ESKİŞEHİR TURU - Escan Turizm "1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA" 27 Ekim 2018 Cumartesi - 28 Nisan 2018 Cumartesi tarihleri arasında
299 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

ANKARA ANITKABİR ESKİŞEHİR

KURTULUŞ SAVAŞI-ANADOLU MEDENİYETLER MÜZESİ

ETNOĞRAFYA MÜZESİ-BALMUMU MÜZESİ-ODUN PAZARI- KENTPARK- SAZOVA PARKI

4* NOTTE HOTEL KONAKLAMA FARKI

1.Tur:13-15 Nisan 2.Tur: 27-29 Ekim / 2 Gece 2 Gün

Tur Programı

 1. Gün:

Akşam saat 22:45 Mavişehir Mavibahçe AVM önü, 22:50 Bostanlı İskele önü, 23:00 Karşıyaka Escantur Acente önü, 23:05 Girne Yunuslar Mavikule, 23:10 Girne Tatilbudur önü, 23:15 Girne MC Donald’s karşısı, 23:40 Üçyol Pizza Pizza,23:45 Susuz Dede durak, 23:50 Üçkuyular opet önü, 00:10 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon yolu güzergahından gidiyor ve gerekli molalar ve sabah kahvaltısı için vereceğimiz mola sonrasında;

  Başkentimiz Ankara’ya ulaşıyoruz ve Anıtkabir’e gidiyoruz. 1941 yılında anıt mezar için yapılan proje yarışmasında, Ord.Prof.Emin Onat’ın üstlendiği 1953 yılında yapımı tamamlanan Atamızın ebedi ıstirahatgahı olmasının yanında, hayatını, kurtuluş savaşını, inkılap’ları canlandıran anıtsal yapıyı geziyor ve Atamıza saygı duruşundan sonra, Ankara'nın ilk kuruluş yeri olan Ulus semtine gidiyoruz. Öncelikle Anadolu Medeniyetleri Müzesi, rehberimiz eşliğinde geziyor ve gerekli bilgileri alıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman alıyoruz. Yemeğimiz sonrasında eski T.B.M. Meclisini geziyor ve buradan Etnografya müze’sine geçiyoruz. Müze ziyaretimizin ardından otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

 1. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılıyor ve Eskişehir’e gidiyoruz. Dr. Yılmaz Büyükerşen Eskişehir’e kazandırdığı ve Dünya’nın pek çok ülkesinde bulunan “Madam Tussaud “ müzesinin Türkiye’deki ilk örneği Balmumu Heykel Müzesini geziyoruz ardından 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarı evlerini ve sokaklarını geziyoruz. Öğle yemeğimizi, meşhur Çiğbörek olarak aldıktan sonra Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkı’na gidiyoruz. Burada Masal Şatosu’nu, Korsan Gemisi’ni, Nuh’un Gemisi’ni gezip fotoğraflıyoruz. Gezimizin ardından, Eskişehir’den ayrılıyoruz. İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kütahya, Afyon,Uşak yolu üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz. Bir daha ki ESCAN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

TUR VE OTELE DAİR BİLGİLER:

Notte Otel konaklamalarında 72 standart, 1 suit olmak üzere toplam 73 oda ile hizmet sağlamaktadır. Notte Hotel konuk odaları egzotik ve mistik renkli halılarla ve krem rengi duvar kağıtlarıyla özel olarak dekore edilmiştir. Odaların tümünde emanet kasa, klima, çalışma masası, ütü olanakları, ısıtma, halı kaplı zemin, telefon, radyo, mini bar ve LCD TV  mevcuttur. İki lavabolu mermer kaplı banyolarıyla da gelen misafire görsel olarak bir şölen yaşatmaktadır. Ayrıca banyoda kullanacağınız buklet malzemeleri, bornoz ve terlikler ücretsizdir. 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (00:10)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (22:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (22:50)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (23:00)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (23:05)
 • GİRNE TATİL BUDUR ÖNÜ (23:10)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (23:15)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (23:40)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (23:45)
 • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (23:50)

Tur Hareket Tarihleri: 13 Nisan • 27 Ekim

Escan Turizm
Türsab No: A-2397
TUR ÖZELLİKLERİ
Escan Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

ANKARA ANITKABİR ESKİŞEHİR TURU Tıkla »