• İzmir 28°
  • İstanbul 28°
  • Paris 18°
  • Londra 17°
  • Ankara 27°
  • New York 24°
Turizm Sayfaları
AMSTERDAM TURU - Alsancak Turizm
AMSTERDAM TURU
AMSTERDAM TURU
AMSTERDAM TURU
AMSTERDAM TURU - Alsancak Turizm "Muhteşem Tatil" 27 Ekim 2017 Cuma - 30 Ekim 2017 Pazartesi tarihleri arasında
429 'dan başlayan fiyatlarla
TUR PROGRAMI

İstanbul - Amsterdam
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Touristica kontuarı önünde uçuştan 2,5 saat önce buluşarak check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz. Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 10:45'de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13:40'ta Amsterdam'a varışımıza istinaden, alanda bizleri bekleyen otobüsümüzle panaromik olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam Şehir turumuza başlıyoruz. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanını ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı,Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayını görüyoruz. Amsterdam'ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee shoplarıyla ünlü Kırmızı Fener Sokağını ve Çiçek Pazarını geziyoruz. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tekne Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz.Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
Ekstra Tur:Tekne Turu (Yetişkin: 20 Euro Çocuk: 06-12 yaş 15 Euro)
Bu turumuzda şehri, Amsterdam’ın oluşumunda ve ismini almasında rol oynayan Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Amsterdam
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam Turuna katılabilirler. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Grand Holland Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Marken & Volendam Turu
Misafirlerimizle, 200 yıldır hiç değişmemiş lokal ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan eski balıkçı kasabası Marken’de yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfedebileceğimiz Marken & Volendam turumuzu gerçekleştireceğiz. Volendam’da Hollanda’nın meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. yy’da Picasso, Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanı buluyoruz.

Ekstra Tur: Grand Holland Turu  
Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli, büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz. Mavi seramikleriyle ünlü ve Hollanda’nın meşhur Barok Ressamı Vermeer’in yaşadığı şehir olan Delft’i ziyaret ediyoruz. Son olarak ise Hollanda’nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız. Birçok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panoramik olarak görme şansı ve Kraliçe sarayında fotoğraf molası. (Trafik yoğunluğuna göre Delft veya Rotterdam’dan biri programdan çıkarılabilir)
Amsterdam
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta çağ kenti Gent-Brugge Turunu yapıyoruz. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Gent - Brugge Turu   
İlk durağımız, Orta çağda Kuzey Avrupa’nın en büyük ve en zengin şehirlerinden olan Gent. Ardından dantel ve goblenleri ile ünlü şirin orta çağ kenti olan Brugge’e giderek, pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini görüp, şehrin enfes manzarasını fotoğraflama fırsatı bulacağız.
Amsterdam - İstanbul
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelde buluşmamızın ardından otobüsümüz ile Amsterdam Havalimanı'na transfer oluyoruz.Check in işlemleri sonrası Pegasus Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile saat 14:35'te İstanbul'a hareket ediyoruz. Türkiye saati ile saat 19:05'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

Alsancak Turizm
Türsab No: A-6868
TUR ÖZELLİKLERİ
Alsancak Turizm Sizi Arasın
Captcha image
Mesafe Hesaplama
Destinasyonlar

FIRSAT TURLARI

AMSTERDAM TURU Tıkla »